Kendisine plaketlerimizi armağan ettik

8 Ocak 2017

Çeşitli organizasyonalar düzenleyen bir firmanın yetkilisiyim, düzenleyeceğimiz uluslararası bir fotoğraf yarışması için jüri üyesi bulmam gerekiyordu.
Bir kaç arkadaşıma danıştım kimi getirebiliriz diye. bir birini hiç tanımayan bu arkadaşlarım bana aynı ismi önerdi.
bu Hakan Kılıç kimmiş diye bi araştırayım dedim. internet sitesi varmış ordan yaptığı çalışmaları gördüm. 2 tane kurumun yöneticisi olan Hakan bey aynı zamanda fotoğraf öğretmeniymiş. Genç yaşta yaptıklarını ağzım açık okuduktan sonra akademiyi aradım ve sekreteri ile görüştüm.
Kendisi ile görüşmek istediğimi söyledim. Hakan hoca yaptığı o kadar işe rağmen gayet mütevazı ve kibar bir dille bana telefonla ulaştı.
Memnuniyetle yardımcı olurum bu konuda dedim. Kesinlikle aklımda artık hiç bir şüphe kalmamıştı bu konuda. Kendisinin yaptığı işler o kadar ince ve sık dokunacak işlerdi ki, bu konuda da beni mahçup etmeyeceğini biliyordum.
Gerçekten güzel bir organizasyon düzenledik, Hakan Kılıç hoca kürsüde güzel bir konuşma yaptı ve kendisine plaketlerimizi armağan ettik. Bundan böyle yapacağım buna benzer tüm organizasyonlarda Kapısını çalacağım ilk kişi hakan kılıç ve ankara sinema akademisidir. İlerideki yaşamında bunların kat kat fazlasını yapacağından zerre kadar şüphe duymuyorum.

Kenan KARABULUT