Ankara Sinema Akademisi  alanında uzman eğitmen kadrosuyla, bir çok farklı alanda çeşitli eğitimler veren bir kurumdur. Eğitimlerin yanı sıra, profesyonel çekim ekibiyle prodüksiyon hizmeti de sunmaktadır. Ankara Sinema Akademisi / Ankara Medya Akademisi, kurulduğu yıldan bu güne kadar binlerce  kişiye eğitim vermiş deneyimli bir kurumdur.

Misyonumuz

 

Akademilerimiz, kurulduğu andan itibaren faaliyet gösterdiği alanlarda lider olmayı hedeflemiş ve hedeflerine ulaştıkça günden güne gelişen kadrosuyla faaliyet alanlarını genişletmiştir. Ankara Sinema Akademisi altın çağını yaşayan iletişim sektöründe markalaşma sürecini tamamlamıştır. Kurumumuz medya ve kişisel gelişim gibi alanlarda, Türkiye çapında verdiği eğitimlerle iletişim sektörünün gücüne güç katmaktadır.

 

Vizyonumuz

Hedefimiz iletişim, eğitim ve medya sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, çağın gereklerine uygun olarak Ankara’da olduğumuz gibi, Türkiye’de de verdiği eğitimlerin kalitesiyle, sektörde lider konumuna ulaşabilmek. Türkiye’nin iletişim sektöründeki eksikliklerini gidermek ve uluslararası alanda kendimizi

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız:

an-si-ak