İnanın Siz de Mutlu Bir Fotoğrafçı Adayı Olacaksınız  

4 Ocak 2017

Bir kurs düşünün ki hem harika bir eğitim versin, hem bolca uygulama yapma şansı sunsun, hem bol bol gezmeli, eğlenmeli ve gülmeli olsun. Fotoğrafçılık kursuna arkadaşımın tavsiyesiyle ve akademinin sosyal medyada paylaştığı videolardaki eğlencesi bol anları görerek başlamış oldum ve birçok kursiyer gibi kurs süresince “İyi ki gitmişim ve böylesine güzel insanlarla karşılaşmışım.” dedim.

Hakan Hocamız; her türlü fotoğrafçılık uygulamasında birebir insanlara yardım eden, sıcak bir ortam sağlayarak kurs bitiminde de fikirlerini esirgemeyen, hocadan çok arkadaş gibi davranan, canımız hocamızdır.

Ankara Sinema Akademisi ekibinin;  sıradışı çekim teknikleri uygulamaları, küçük çapta geziler gibi ders dışı aktivitelerle hem fotoğrafçılık alanında hem sosyal aktivite konusunda bolca fayda sağladıkları da bir gerçek tabii. Maalesef Ankara’da olmadığımdan dolayı katılamadığım bir üst eğitim için üzgün olsam da oraya döndüğümde çalacağım bir kapımın daha olması mutlu edici 🙂

Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim arkadaşlar, ne yapıp edin yolunuzu Ankara Sinema Akademisi’yle kesiştirin, şayet yaparsanız inanın siz de mutlu birer fotoğrafçı adayı olacaksınız.

Bilgehan ÖZKAYA